KURUMSAL

"Geleceğinize yön verin!"İleri Yazılım Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri, 2009 yılında kurulmuş ve bugüne kadar yazılım teknolojilerinin her alanında aktif rol oynamayı başarabilen yenilikleri aynı anda kendi bünyesinde uygulayabilen bir teknoloji firmasıdır. Yazılım Teknolojisinin bu heyecan veren gelişimine ayak uydurabilmek için sürekli eğitim modelini benimseyen İleri Yazılım Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri, bunun için gerekli çalışmalarını kurulduğu günden bugüne yerine getirmektedir.

Sizde bu hızla büyüyen yazılım teknoloji dünyasında sorunsuz çözümler için, İleri Yazılım Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri'ni tercih edin, işinize daha fazla zaman ayırın.Bu büyük ve sınırsız oyuncunun olduğu yazılım teknoloji hayatında kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve ulaşılabilecek maksimum faydayı sağlamak için müşterilerine sadık kalmayı, Onlar için en uygun yazılım çözüm teknolojilerini sağlayarak piyasanın değer sahibi olan firmalarından biri olmayı başarabilmiştir.

Gelişen ticaret hayatı sürekli ekstra yükler getirerek firmaların ek maliyetlere katlanarak daha az kar etmelerine neden olmakta. İşte tam ‘da bu noktada İleri Yazılım Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri, sizi yazılım teknolojisinin ağır maliyetlerine karşı korumak ve daima güvenilir teknoloji çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.Her zaman size en uygun çözüm yollarını üreterek, maliyetleri minimum tutmak için çalışıyoruz ve çalışmaya ’da devam edeceğiz.

Bunun için; İleri Yazılım Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesine zamanla teknolojinin uzmanlarını katarak büyüyor ve bugün alanında uzman çalışanları ile Türkiye'nin her yerine hizmet vererek kaliteli ve en uygun fiyata, yazılım teknolojisinin daha kolay ve yararlı olabilmesi için, uygun çözümler sunuyor ve yerine getiriyoruz.

Teknolojinin hızlı gelişim gösterdiği günümüzde, İhtiyacınız olan yazılım çözümlerini sunmak ve daha rahat işleyen ticaret hayatı için müşterilerimize en iyisini sunmayı kendimize en önemli görev olarak seçtik ve bu yolda yıllarca beraber yürümeyi hedefliyoruz.

İLETİŞİM

...

Adres
Gaziemir, Emrez Mah. 180 Sok. No:8/1, İZMİR
+90 (541) 274 23 80 | +90 (0232) 469 69 97
Mesaj
如果选择不适当的外科手术,术后疼痛和不适是常见的。 假体乳房的疼痛持续一周丰胸效果,手术后几天您可能会感到疲倦和疼痛。 您也可能在乳头中感受到大约两周的灼热感丰胸食物,但随着瘀伤消退,感觉逐渐减弱。隆胸的一般过程是将乳房假体插入脱落的腔内,其中疼痛的原因是明显的产后丰胸导师,包括脱皮损伤,皮肤大量扩张,假体压迫,胸肌残端收缩,肋间神经牵引丰胸产品粉嫩公主酒酿蛋